Підписки Twitch: як вони працюють

Передплати на Twitch - це щомісячний платіж, здійснюваний Twitch Partners і Affiliates, щоб глядачі могли підтримувати свої улюблені канали.

Абонентам надаються різні преміальні привілеї, такі як спеціальні смайлики (емоції) для використання в чаті чату, в той час як стітей отримує постійне джерело доходу, яке може допомогти оплатити їх витрати на потокове мовлення та проживання. Передплати є одним з найпопулярніших способів заробити на Twitch.


Як підписка відрізняється від підписки?

Підписка і підписка на Twitch - це не одне і те ж.

Підписавшись на канал на Twitch, ви додасте його до свого списку передплатників і відобразите на першій сторінці веб-сайту і додатків Twitch, коли він з'явиться. Це схоже на наступні акаунти в Instagram або Twitter і абсолютно безкоштовно.

Підписка, з іншого боку, є способом фінансової підтримки каналу Twitch, включивши регулярні щомісячні пожертвування.

Переваги передплати на Twitch: Viewer

Хоча більшість глядачів підписуються на канали в основному для підтримки своїх улюблених стрімерів, є також кілька відчутних переваг, пов'язаних з регулярним щомісячним платежем.

Однак багато з цих переваг варіюються від каналу до каналу, тому завжди варто повністю прочитати сторінку каналу Twitch-стримера перед підпискою, щоб точно знати, що ви отримуєте.

Ось всі потенційні вигоди:


  • Емоції. Емоції - це спеціально розроблені смайлики (або емодзі), які є унікальними для окремих каналів Twitch і доступні тільки для передплатників цього каналу. Передплатники одного каналу можуть використовувати емоції цього каналу в будь-якій іншій кімнаті чату на Twitch. Загалом, чим більше передплатників у каналу, тим більше емоцій стають доступними для використання його передплатниками. За створення емоцій відповідає виключно творець каналу (стійок), тому кількість доступних емоцій буде варіюватися від каналу до каналу.
  • Піктограми. Піктограми підписувача Twitch - це спеціальні значки, які відображаються поряд з назвою підписувача в чаті відповідного каналу. Типовим значком є значок зірки, але стримери можуть налаштувати його, якщо вони цього бажають. Стримери також можуть додавати власні значки, які змінюються залежно від того, на скільки місяців передплатник підписаний, і це робиться для того, щоб заохотити лояльність і спонукати більше глядачів підписатися.
  • Спеціальні оповіщення. Після початку підписки на Twitch в чаті цього каналу з'явиться спеціальна кнопка для обміну. При натисканні під час прямої трансляції всім глядачам з'явиться спеціальне попередження, що оголошує про нову або оновлену підписку, а також ім'я користувача Twitch підписувача і кількість місяців, на які вони підписані. Абонент також може надіслати стримеру налаштоване повідомлення для його читання.
  • Ексклюзивний чат: у партнерів і партнерів Twitch є можливість створити чат-кімнату тільки для своїх потоків, доступну тільки платним передплатникам. Це може бути корисно для популярних каналів, у яких тисячі передплатників коментують все відразу в чаті, що може фактично зробити його марним. Не на всіх каналах є ці спеціальні чати, так як їх може створити стійка.
  • Ексклюзивні конкурси: Багато стрімерів Twitch проводять спеціальні конкурси для своїх передплатників або дають їм більше записів у конкурсі, який відкритий для всіх їхніх глядачів. Призи можуть варіюватися від невеликих предметів, таких як гуртки і футболки, але також можуть включати більш великі призи, такі як відеоігри або приставки.
  • Перегляд без реклами. Багато стрімерів воліють винагороджувати своїх передплатників за перегляд без реклами. Це видаляє всі відеооголошення до, в середині і після ролика з їх потоку. Однак деякі стримери Twitch воліють тримати рекламу включеною, так що це не гарантія.

Переваги передплати на Twitch: Streamer

Передплати доступні для стримерів на Twitch, які є афілійованими особами або партнерами Twitch.

Статуси присуджуються користувачам, які активно ведуть мовлення кілька разів на тиждень. Плюс, у стримерів Twitch є послідовна і лояльна аудиторія.

Передплати неймовірно важливі для стримерів, так як вони надають їм джерело постійного доходу, який росте з кожним місяцем у міру того, як все більше глядачів погоджуються підписатися.

Чи відрізняються підписки Twitch від партнерів і партнерів?

У той час як партнери Twitch, як правило, мають більше можливостей, ніж партнери, функція передплати ідентична для двох типів облікових записів і працює однаково.

Єдина різниця між Партнером Twitch і Партнером щодо підписок полягає в емоціях: Партнери Twitch можуть створювати більше.

Скільки коштує підписка на Twitch?

Існує три рівні передплат Twitch, кожен з яких розрахований на щомісячний графік платежів.

Коли ця функція була запущена, сума підписки за замовчуванням становила 4,99 долара США, але в середині 2017 року Twitch додала два додаткових рівня за 9,99 долара США і 24,99 долара США.


Передплати можуть бути сплачені щомісяця або у вигляді масових платежів з інтервалом у три або шість місяців.

Яку частину абонентської плати отримує стітей?

Офіційно партнери і партнери Twitch отримують 50 відсотків від загальної абонентської плати, тому за рівень в 4,99 долара стійок отримає близько 2,5 доларів.

Відомо, що Twitch збільшує цю суму для популярних стрімерів, щоб спонукати їх залишатися на платформі Twitch, причому деякі з них модернізуються до 60-100 відсотків від щомісячної плати.

Як підписатися на канал Twitch

Щоб підписатися на канал Twitch, вам необхідно відвідати його в веб-браузері на комп'ютері.

Ви не можете підписатися на канал Twitch через будь-який офіційний додаток для мобільних пристроїв або ігрових приставок, і тільки канали, які управляються партнерами і партнерами Twitch, будуть відображати можливість передплати для глядачів.


  1. На сторінці каналу виберіть пункт «Підписатися» над відеоплеєром у верхньому правому куті.

З'явиться невелика коробка з варіантами підписки через Twitch Prime (докладніше про це нижче) або з oplatoy.

  1. Виберіть Підписатися | $4.2006, щоб вибрати щомісячну абонентську плату за замовчуванням у розмірі $4.2006 USD. Або виберіть «Всі платні рівні», щоб вибрати варіант оплати за $9,99 або $24,99 і переглянути список пільг для кожного рівня передплати.

:

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND