10 безкоштовних хостингів зображень для ваших фотографій

Хочете знати, чи є хороші сайти, створені виключно для безкоштовного хостингу зображень? Ну, тобі пощастило! Вам просто потрібно знати, де шукати.

Іноді альбом у Facebook або пост в Instagram - не найкраще рішення. В умовах Інтернету, який стає все більш наочним завдяки мобільному перегляду, безкоштовний хостинг зображень в даний час є обов'язковою умовою.


Ось 10 найкращих сайтів, які пропонують безкоштовний хостинг зображень і роблять процес завантаження та обміну зображеннями простішим, ніж будь-коли.

01

з 10

Необмежене безкоштовне сховище через мобільне завантаження: Google Photos

Підходить для:

  • Автоматичне резервування фотографій, які ви робите, завантаження великих кількостей, завантаження високоякісних фотографій, їх редагування, організація і повторне виявлення пізніше за допомогою візуального пошуку.

Максимальний розмір зображення/сховище:

  • Необмежене безкоштовне сховище для фотографій, знятих на смартфони і камери типу «наведи і знімай» (16 мегапікселів або менше), а також можливість альтернативно використовувати обмежений простір для зберігання у своєму обліковому записі Google для фотографій, зроблених камерами DSLR. Ви також можете завантажувати відео у форматі 1080p HD.

Google Фото - це, ймовірно, один з найкорисніших ресурсів для фотографій, який ви можете використовувати, в основному завдяки потужній функції автоматичного резервного копіювання. А оскільки у вас, ймовірно, вже є обліковий запис Google, налаштування буде легким.


Ви можете отримати доступ до нього в Інтернеті за адресою photos.google.com або просто завантажити одну з безкоштовних програм Google Photos, щоб автоматично завантажувати всі фотографії, зроблені на ваших пристроях. Всі вони будуть синхронізовані прямо у вашому обліковому записі і доступні з будь-якого місця.

Ви також можете використовувати Google Фото, щоб редагувати свої фотографії, впорядковувати їх відповідно до людей/місцями/речей і ділитися ними в Інтернеті навіть з користувачами, які не є користувачами Google Фото. Чим більше ви користуєтеся Google Фото, тим більше він дізнається про ваші звички до фотографії, так що він може зняти ручну роботу зі спини, автоматично організувавши ваші фотографії.

02

з 10

Ідеально, якщо ви хочете завантажувати і ділитися GIF-зображеннями: imgur

Підходить для:

  • Завантаження фотографій (а також анімованих GIF-файлів, створених з відео) якомога швидше і безболісно, без втрати якості, для спільного використання в будь-якому місці в Інтернеті, особливо на сайтах соціальних мереж.

Максимальний розмір зображення/сховище:

  • 20 МБ для всіх неанімованих GIF-зображень і 200 МБ для анімованих GIF-зображень.

Якщо ви витратили якийсь час на Reddit, ви, ймовірно, вже знаєте, що Imgur є улюбленим сайтом безкоштовних новин для Redditors. Вам навіть не потрібно реєструватися на безкоштовний обліковий запис, якщо ви цього не хочете, і ви все одно можете завантажувати фотографії в приголомшливій якості в мить ока.


Зображення з вашого комп'ютера можуть бути завантажені в Imgur для спільного використання у вашій улюбленій соціальній мережі через унікальну URL-адресу або всередині самої спільноти Imgur. Ви захочете використовувати офіційний додаток Imgur, щоб використовувати його і з мобільного пристрою.

03

з 10

Ідеально підходить для створення організованих фотоальбомів: Flickr

Підходить для:

  • Редагування ваших фотографій, щоб виглядати краще, створення альбомів і соціальних мереж. Ви також можете опублікувати свої фотографії під ліцензією Creative Commons, щоб дозволити іншим використовувати ваші фотографії із зазначенням авторства.

Максимальний розмір зображення/сховище:


  • 1 ТБ (1000 ГБ) вільного дискового простору.

Flickr - одна з найстаріших і найбільш відомих соціальних мереж для обміну фотографіями, яка в даний час існує і продовжує розвиватися. Крім того, що він відмінно підходить для безкоштовного хостингу зображень, він також має інструменти редагування, які можна використовувати для вдосконалення своїх фотографій перед їх організацією в альбоми, щоб ви могли показати їх іншим членам спільноти Flickr.

Ви можете налаштувати параметри конфіденційності, якщо хочете поділитися своїми фотографіями з обраною аудиторією, і у вас є можливість легко завантажувати файли з різних платформ, у тому числі через Інтернет, мобільний пристрій, електронну пошту або інші програми для обробки фотографій. Офіційний Flickr мобільний додаток є приголомшливим, і насправді одна з найкращих особливостей платформи. Ви також можете скористатися інструментом Flickr Uploader, який дозволяє легко створювати резервні копії фотографій з комп'ютера, Apple iPhoto, Dropbox та інших місць.

04

з 10

Платформа для серйозних фотографів: 500 пікселів

Підходить для:


  • Соціальні мережі з іншими фотографами та ліцензування або продаж ваших фотографій.

Максимальний розмір зображення/сховище:

  • Оскільки 500px - це більше за сайт соціальної мережі та портфоліо фотографій, ніж проста платформа для розміщення зображень, він не визначає розмір файлу або обмеження зберігання, але ви можете завантажувати дуже великі файли JPEG. Як безкоштовний учасник, ви можете завантажувати лише 20 фотографій на тиждень. Щорічне членство в розмірі 25 доларів дає вам необмежені можливості завантаження і більше можливостей.

Як і Flickr, 500px - це популярна соціальна мережа для фотографів, які хочуть поділитися своїми кращими фотографіями. Це не зовсім те ж саме, що альтернативи, розглянуті вище, тому що, на жаль, ви не можете безпосередньо посилатися на фотографії, якщо хочете поділитися ними в іншому місці, але це фантастичний варіант для фотографів, які бажають похвалитися своєю роботою і, можливо, зробити трохи гроші від цього.

Користувачі з роздільною здатністю 500px можуть створити профіль, щоб ділитися своїми фотографіями, а користувачі преміум-класу отримують можливість створити абсолютно окреме портфоліо для розміщення своїх кращих робіт без оцінок і коментарів спільноти. Якщо ви хочете розмістити фотографію на веб-сайті, ви можете зробити це, скопіювавши код для вбудовування зі сторінки фотографії.

05

з 10


Хмарне сховище для фотографій та інших типів файлів: Dropbox

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND