Право несільськогосподарських підприємств, установ та організацій на землю

Право несільськогосподарських підприємств, установ та організацій на землю. Допомога у кримінальній, цивільній справі адвоката з нерухомості. Харків, Харківська область. Представництво інтересів в суді у кримінальній, цивільній справі Складання, подання процесуальних документів. +380663380523, +380985202029

Право несільськогосподарських підприємств, установ та організацій на землю

Право несільськогосподарських підприємств, установ та організацій на землю

Право несільськогосподарських підприємств, установ та організацій на землю

Право несільськогосподарських підприємств, установ та організацій на землю1. Приватні несільськогосподарські підприємства, установи та організації можуть набувати у власність або оренду землі сільськогосподарського та іншого призначення для ведення підсобного господарства.

2. Державні та комунальні несільськогосподарські підприємства, установи та організації можуть набувати в оренду землі сільськогосподарського та іншого призначення для ведення підсобного господарства.

Реальна допомога у кримінальній справі. Доступно, коректно. Харків, Харківська область.

Коментар ст. 37

Загальна характеристика

Під підсобним господарством мається на увазі напрямок господарської діяльності підприємства, а не певний підрозділ юридичної особи (хоча такий підрозділ і може бути створений).

На наш погляд, враховуючи загальну правосуб’єктність юридичних осіб за чинним законодавством (ст. 91 ЦКУ), поділ «підприємств, установ та організацій»

на сільськогосподарські та несільськогосподарські є дуже умовним і позбавленим будь-якого правового значення.

Використання земельних ділянок для ведення сільського господарства «несільськогосподарськими» підприємствами нічим не відрізняється від

використання земель для цих цілей «сільськогосподарськими» підприємствами (ст. ст. 24, 28, 31 ЗКУ).

З огляду на це, збереження у чинному законодавстві терміна «підсобне господарство» виглядає явним атавізмом.

на праві постійного землекористування

До ч. 2. На наш погляд, положення коментованої частини не можна розглядати як такі, що забороняють «державним та комунальним несільськогосподарським

підприємствам» використовувати земельні ділянки для ведення «підсобного» господарства на праві постійного землекористування (див. ст. 92 ЗКУ).

Добавить комментарий и получить скидку от 10 до 40 процентов на юридические услуги